REZULTATE CONCURS LRIKA – SECȚIUNEA AMATORI
Ediția a II – a – 2020
1. Dănilă Mara Georgiana – 2015 – Premiul I si Premiul pentru cel mai mic interpret
2. Iordache David Cristian – 2014 – Premiul I
3. Nichita Ilinca – 2014 - Premiul II
4. Tulbure Adrian – 2014 – Premiul I
5. Miu Isabella Andreea – 2014 – Premiul II
6. Drăgănescu Darma - 2014 - Premiul II
7. Jiroș Ștefania – 2014 – Premiul I de Excelenta
8. Mihalache Iris – 2014 - Premiul II
9. Stoica Dominic - 2014 - Premiul I
10. Dănilă Ana – Maria 2014 - Premiul I de Excelenta
11. Moise Anastasia - 2014 - Premiul I
12. Ciobanu Ecaterina – 2013 – Premiul I
13. Curuțiu Maria Cătălina – 2013 – Premiul I
14. Dinicu Daria - 2013 – Premiul II
15. Lehaci Petra – 2013 – Premiul I
16. Florea Arina Elena – 2013 - Premiul I
17. Moise Maria – 2013 - Premiul I si Premiul pentru compozitie
18. Mateescu Ayan Petru – 2013 - Premiul I
19. Ghiță Matei – 2012 – Premiul I
20. Ciulinaru Sara – 2012 - Premiul I
21. Târovanu Mara – 2012 – Premiul I
22. Han Eva Maria – 2012 – Premiul I Special
23. Veleșcu Ilinca – 2012 - Premiul I
24. Hawkes Gabriela Annie – 2012 - Premiul I de Excelenta
25. Croitoriu Dimitria – 2012 - Premiul I
26. Pascu Mara – 2012 - Premiul I
27. Petrescu David – 2012 - Premiul I
28. Moise Nicolae – 2011 - Premiul II
29. Curuțiu Mihai Constantin – 2011 - Premiul II
30. Mocanu Cristina – 2011 - Premiul I
31. Mateescu David Paul – 2011 - Premiul II
32. Copceag Matei – 2011 – Premiul I
33. Popa Maria Sara – 2011 - Premiul I Special
34. Hilares Valentin – 2011 – Premiul I de Excelenta
35. Humă Ianis – 2011 - Premiul I
36. Paniță Sofia Maria – 2011 - Premiul II
37. Egorov Maria – 2011 - Premiul I
38. Orzan Priscilla – 2011 – Premiul II
39. Dumitru Mihai – 2011 – Premiul I Special
40. Șandru Eduard Matei – 2011 - Premiul I
41. Mîrzac Andreea Camelia – 2010 – Premiul I de Muzicalitate
42. Ardeleanu Tiberiu – 2010 - Premiul II
43. Pașol Irina - 2010 - MARELE PREMIU
44. Bulbașa Carina – 2010 - Premiul I
45. Dobrescu Sergiu Andrei – 2010 – Premiul I
46. Sima Teodora Maria – 2010 - Premiul I Special
47. Halalai David Gabriel – 2010 – Premiul I
48. Sîrghie Fabian Gabriel – 2010 – Premiul II
49. Tulbure Matei – 2010 - Premiul I
50. Chetroiu Matei – 2010 - Premiul I
51. Dumitru Maria Miruna – 2010 – Premiul I Special
52. Cătur Maria – 2009 - Premiul I
53. Tănase Ștefan – 2009 - Premiul I
54. Ghiță Luca – 2009 – Premiul I
55. Solcanu Adrian - 2009 - Premiul I
56. David Lorena – 2008 – Premiul I Special
57. Niță Cezara – 2008 - Premiul I Special
58. Rădulescu Ștefan Cristian – 2008 - Premiul I
59. Nicolae Ilinca – 2008 – Premiul II
60. Șcrab Erika – 2007 - Premiul I Special
61. Șchiopu Ștefan – 2006 – Premiul II
62. Negru Lorena Ioana – 2006 – Premiul II
63. Anghelinei Codrina Elena – 2005 – Premiul I
64. Irimescu Dragoș - 2003 - Premiul I
65. Rusu Elena – 2000 – Premiul I de Excelenta
66. Nistor Irina – 1978 – Premiul I
Realizare site web HASS Web Design