SCOALA DE ARTE “JANINA BADICI”
CONCURS ON-LINE “POVESTE DE IARNA”
REZULTATE SECTIUNEA CANTO
Editia I
1. Oprea Matilda – 2015 – Premiul III;
2. Cercel George – 2014 – Premiul III;
3. Stanciu Eduard Constantin – 2014 – Premiul II;
4. Voicescu Maria Teodora – 2014 – Premiul II;
5. Bucur Olivia Mihaela – 2012 – Premiul II;
6. Fulea Antonia Iulia – 2012 – Premiul II;
7. Gheorghita Alexandra – 2011 – Premiul III;
8. Obreja Razvan – 2011 – Premiul I;
9. Ilie Stefania Bianca – 2011 – Premiul I;
10. Gugescu Andreea – 2011 – Premiul III;
11. Banbrabur Alexandra Ioana – 2010 – Premiul II;
12. Gherghelas Sophia Ioana – 2010 – Premiul I;
13. Podoleanu Petronela – 2010 – Premiul I;
14. Iosif Sara Maria – 2010 – Marele premiu al grupei 8 – 10 ani;
15. Petrache Delia Andreea – 2010 – Premiul II;
16. Arama Ana Leia – 2010 – Premiul II;
17. Cercel Eva Ioana – 2010 – Premiul I;
18. Radu Ryanna – 2009 – Premiul III;
19. Oprescu Alesia Maria – 2009 – Premiul III;
20. Huertas Antonio – 2009 – Premiul I;
21. Arcana Ilinca – 2008 – Premiul III;
22. Gherghelas Anastasia Elena – 2008 – Premiul II;
23. Gherghinel Andrada Mihaela – 2008 – Premiul III;
24. Gugescu Raluca – 2008 – Premiul II;
25. Bejliu Irina Elena – 2007 – Premiul III;
26. Stanescu Maria Isabelle – 2006 – Premiul I;
27. Popa Valentin Cristian – 2006 – Premiul II;
28. Burci Alina Florentina – 2005 – Premiul III;
29. Barbu Izabela Maria – 2005 – Premiul II;
30. Calmac Teodor Sebastian – 2005 – Premiul I de Excelenta;
31. Doana Ana Maria Christiana – 2004 – Marele Premiu al gruperi 14 – 16 ani;
32. Aduani Amisha – 2003 – Premiul I;
33. Panayotov Mihail – 1967 – Premiul I.
REZULTATE SECTIUNEA VIOARA
1. Oprina Miruna Daniela – 2012 – Premiul I;
2. David Cassiana Nectaria – 2012 – Premiul III;
3. Voicu Radu Luca Nectarie – 2011 – Premiul II;
4. Tudorache Sandra Maria – 2011 – Premiul III;
5. Darmaz Denisa Elena – 2010 – Premiul III;
6. Enache Maria Bianca – 2010 – Premiul II;
7. Eftimie Maria Iuliana – 2009 – Marele Premiu al grupei 9 – 11 ani;
8. Gheorghe Mara Ioana – 2007 - Marele Premiu al grupei 13 – 16 ani;
9. Bobeica Selena – 2007 – Premiul I;
10. Talpeanu Robert Alexandru – 2004 – Premiul I de Excelenta;
11. Kelerman Carmen & Kelerman Delia – 1988 & 1962 – Premiul I.
FELICITARI TUTUROR!
Realizare site web HASS Web Design