SCOALA DE ARTE “JANINA BADICI”
REZULTATE - PREMII
CONCURS ON-LINE “MUZICA VINDECA”
Editia I
*Sectiunea AMATORI:
A1 – DOAGĂ Eduard Andrei – 2014 – Premiu I
A2 – JIROȘ Ștefania – 2014 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A3 – STOICA Dominic – 2014 – Premiul I
A4 – STANCIU Bianca Ana-Maria – 2014 - Premiul I
A5 – MOISE Anastasia – 2014 – Premiul I si Premiul pentru muzicalitate - medalie
A6 - TULBURE Adrian – 2014 – Premiul I Special
A7 – MATEESCU Ayan Petru – 2013 – Premiul I
A8 – CURUȚIU Maria Cătălina – 2013 – Premiul I
A9 – DINICU Daria Maria – 2013 - Premiul I
A10 – DINU Sara Elena – 2013 – Premiul II
A11 – FLOREA Arina Elena - 2013 - Premiul I Special
A12 – CRISTESCU Ilinca – 2013 - Premiul II
A13 – POJOGA Tudor – 2013 – Premiul de Excelență - 50 lei și medalie
A14 – MOISE Maria – 2013 – Premiul I și Premiul pentru compoziție - medalie
A15 – ROȘU Theodora Maria – 2013 – Premiul II
A16 – ANDREI Mara Letiția – 2012 – Premiul I
A17 – DELIU Nicolas – 2012 – Premiul I
A18 – ANDREI Ștefania Iustina – 2012 – Premiul I
A19 – FIȚA Alexandra – 2012 - Premiul I Special
A20 – HAN Eva Maria – 2012 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A21 – CIULINARU Sara – 2012 – Premiul I Special
A22 – ZAMFIR Călin – 2011 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A23 – CANALE Carola – 2011 – Premiul I
A24 – MOISE Nicolae – 2011 – Premiul I
A25 – CURUȚIU Mihai Constantin – 2011 - Premiul I
A26 – MATEESCU David Paul – 2011 - Premiul I
A27 – PANIȚĂ Sofia Maria – 2011 - Premiul I
A28 - ȘERBAN Anton Ștefan – 2011 – Premiul I
A29 – GEORGESCU Ștefan Cristian – 2011 – Premiul I Special
A30 – COPCEAG Matei – 2011 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A31 – NICULESCU Albert Constantin – 2010 – Premiul I
A32 – ARDELEANU Tiberiu Ștefan – 2010 – Premiul I Special
A33 – BIDIUGAN Radu Ioan – 2010 - Premiul II
A34 – COSTEA Alin – 2010 – Premiul II
A35 – DOBRESCU Sergiu Andrei – 2010 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A36 – MINCĂ Eric – 2010 – Premiul I
A37 – OLTEANU Ema Andreea – 2010 – Premiul I
A38 – TULBURE Matei – 2010 - Premiul I Special
A39 – MOCANU Erin – 2010 – Premiul II
A40 – CHETROIU Matei – 2010 - Premiul I
A41 – VASILESCU Antonia Maria – 2010 – Premiul I
A42 – TAHU Mihai – 2010 - Premiul I
A43 – STAN Carina – 2009 - Premiul I
A44 – MOCANU Bianca – 2009 – Premiul I
A45 – MAICAN Eric Victor – 2009 - Premiul I și Premiul pentru muzicalitate - medalie
A46 – CIOLAC Tudor Erik – 2009 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A47 – SOLCANU Adrian – 2009 – Premiul I
A48 – GRIGORE Adela – 2009 – Premiul I
A49 – BACH Clara Alexandra – 2009 - Premiul I
A50 - ȘTEFAN Luca – 2009 – Premiul I
A51 – SOLCANU Victor – 2009 – Premiul I și Premiul pentru muzicalitate - medlie
A52 – NIȚĂ Cezara Elena – 2008 – Premiul I Special
A53 – POPESCU Ioana Teodora – 2008 – Premiul I și Premiul pentru muzicalitate - medalie
A54 – RĂDULESCU Ștefan Cristian – 2008 – Premiul I
A55 - ȘERBAN Mihnea Cristian – 2008 - Premiul II
A56 – POPA Vlad Mihai – 2006 – Premiul I de Excelență - 50 lei și medalie
A57 – TÎNCU Maria Sorina – 2004 – Premiul I
* Sectiunea PROFESIONIȘTI:
P58 – DUMITRU Miruna – 2011 – Premiul I
P59 – LEGAT Andrei Ioan – 2010 – Premiul I și Premiul pentru muzicalitate - medalie
P60 – PAȘOL Irina – 2010 – Premiul I Special
P61 – VASILE Diana Maria - 2009 - Premiul I și Premiul pentru muzicalitate - medalie
P62 – ANDREI Teodora Ilinca – 2007 – Premiul I și Premiul pentru tehnică avansată - medalie
P63 – ANGHEL Eduard – 2007 - Premiul I Special
P64 – MOLDOVEANU Cornelia – 2007 - Premiul I
P65 – BADEA Cristina Alberta – 2007 - Premiul I
P66 – GRIGORESCU Valențiu Constantin – 2006 - Premiul I de Excelență - 100 lei și medalie
P67 – DUMITRACHE Răzvan – 2004 - Premiul I
P68 – IONIȚĂ Emanuela – 2003 – Premiul I Special
P69 – LUPAȘCO Corina – 2001 – Premiul I de Excelență - 100 lei și medalie
Realizare site web HASS Web Design