Inscrieri anul scolar 2020 - 2021

 📚 Chiar daca anul educational 2020 - 2021 este unul mai dificil, accesul neintrerupt la o educatie permanenta reprezinta pentru noi radacina unei societati sanatoase, cu un simt moral ridicat, in care viitoarele generatii pot sa fie capabile de impliniri si conduite de exceptie in viata. Cursurile oferite de catre Scoala de Arte "Janina Badici" se desfasoara fizic, in sediul din Bucuresti, 📍 sector 5, in conditii de igiena zilnica, cu distantarea sociala elev - profesor, acestea fiind individuale! Dorim sa incurajam copiii, dar si adultii in a frecventa cursuri artistice, asadar ca in fiecare an, venim in intampinarea tuturor pasionatilor de cultura prin lectii de muzica 🎶, actorie 🎭si arte plastice 🎨. Va puteti inscrie la ore de: pian, chitara, desen, actorie, ansamblu coral, canto, muzica usoara, pictura, grafica si muzica populara. Pentru detalii si programari, ne puteti scrie pe adresa de e-mail: contact@scoaladearte-jb.ro 📧 sau contacta telefonic la numarul: 0723531899 ☎️. Va asteptam! 🔝 www.scoaladearte-jb.ro

Data: Luni, 14 sep 2020

Realizare site web HASS Web Design